Şifremi Unuttum
  Yayin1 Yayin2 Yayin3 Yayin4
Ana Sayfa Kurumsal Haberler Programcılar Canlı İzle Ziyaretçi Defteri İletişim
Haberler
Aleyna Tilki: Gençler Farklı Şarkı Bekliyor Dedim, Risk Aldım
Aleyna Tilki: Gençler Farklı Şarkı Bekliyor Dedim, Risk Aldım ...
Haberler

Edirne’nin İpsala İlçesinde sahneye çıkan Aleyna Tilki bu yıl 18’incisi düzenlenen Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı’nda konser verdi.

Aleyna Tilki, Protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle kendisini yakından izleyemeyen hayranlarını sahne yakınına davet edince izdiham yaşandı.

Konser öncesi alınan güvenlik önlemlerini yetersiz bulan Aleyna Tilki, ek tedbir alınmasını, aksi takdirde sahneye çıkmayacağını söyledi. Bunun üzerine Aleyna Tilki polis ve belediye zabıta ekiplerince oluşturulan güvenlik koridorundan sahneye çıktı.

Aleyna Tilki bu kez de uzakta kaldığını söylediği hayranlarını sahne önüne davet etti. Tilki, protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle kendisini yakından izleyemeyen hayranlarını sahne yakınına davet edince izdiham yaşandı.

Güvenlik görevlileri, sahneye çıkmak isteyen Aleyna Tilki hayranlarını güçlükle engelledi. Hayranları sahneye yaklaşarak Aleyna Tilki’yi cep telefonlarıyla görüntüleyebilmek için birbiriyle yarıştı.

“Sen Olsa Bari” şarkısının tutmayacağını düşünen şarkıcı ” ‘Bu ülke farklı şeyi kaldırmaz ki, dinlemez ki. Bir ihtimal var. Gençler farklı şarkı bekliyor’ dedim. Derken kimseyi dinlemedim. Risk almayı tercih ettim ve bu şarkıyla rekor kırdım” dedi.
Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Aleyna Tilki, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

 
 
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011 © Kayseri Radio Life - Kentin En Neşeli Radyosu

Kodlama : Networkbil.net